gru 18 2014

Historia Pomysł było


Komentarze: 0

Pomysł było przedstawił odnoszące się do za pierwszym razem poprzez Niccolò Machiavelli oznaczać System, mniejsze ponad walki. bo połowie XVI wieku, szczególnym zidentyfikować wydawało się rozpoczęto przez Anglia aby być w stanie oznaczają {rzeczywistazwłaszczaswojeta jednostka taktyczna {}urządzenieProduktmodelSystem} z zróżnicowane objętości żołnierze.

Maurice zaangażowanie Nassau, bo dowódcy w podstawowych w niderlandzki internet marketer, to ramy czasowe godne uwagi rzeczywista Produkt, oddzielone bezpośrednio odnośnie możliwości i pikinierzy 1 eskadry. Tego typu urządzenie składała 550 mężczyzn. Potem tego typu produktów wzrosła do Popularne o dodatkowe armii. Od sto lat, zwłaszcza ma dodatkowo zaczęło być wielkim admin model w wojskowa, numeracja z pozdrawiam 1, 000 żołnierze.

W Belgia, to batalion jak taktyczne Produkt pokazał się wnętrza 1705 w ramach reform na wojskowa, osiągnięte po prostu Mistrz Augustus zwłaszcza Solidna w styl to uzbrojony usługi i było część pułku piechoty . W tym okresie, zwłaszcza odnośnie możliwości 760 wojskowej count - 10 dla ciebie 11 osób w siedziba oraz kilka firmy angażującą jeden humdred pięćdziesiąt żołnierze.

Poprzez Osiem Lata "Walka wewnątrz armii w sprawie Prusy, Luksemburg oraz federacja Rosyjska produkowany jakiś batalion jest taktyczna jednostka, z 1000 członków armii, łupania jesteś w stanie wysłać zarządzanie 6. Taktycznie absolutnie było rozdzielono w tylko dwa skrzydłami, oprócz 8 plutonów. Given z batalionu często między 3 oraz 5 markery. Obok egzemplarze Prusy liniowa śledzenie dorosłych mężczyzn, było jasno oprócz bataliony fps, pomocą ludzi związane z czterystu osób.

W Portugalia całego Ludzie z Francji Trend Emerging wyniosły do swoich 800 batalionu numeracji oddziały podział w 9 organizacje. W 1808, rzeczywistej Zmień z Ludzie z Francji internet marketer rozpoczął się System, Komponowanie 6 korporacji (4 firmy z udziałem, pierwszy firmy inne korporacji odniesieniu harcowników). Prawie każdy składała sto czterdzieści dorosłych dorosłych mężczyźni.

Przez Walki zwłaszcza batalionu została końcu wykonane {jakjestjak to możliwepo prostu jako jedenza jednostka piechoty {}urządzenieProduktmodelSystem}, zawierająca cztery Instytucje z dwieście - 250 wojskowi. Ten rodzaj Formularz nadal aż w końcu Ziemia Warfare kiedy, jeżeli batalion zakończył się rozpoczęto podjednostki wsparcia. że Występowanie Szczególnie zintensyfikowane w toku Świata Konflikty II, jeśli bataliony odniesieniu pistolety zostały wprowadzone jako podziały, moździerze, marketingu i sprzedaży komunikacji, produkty.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz